شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

تعاریف

قرارداد به معنای قرارداد بین رایفای و مشتری است که با پذیرش مشتری از این طریق، شرایط و ضوابط را برای طرفین مشخص می کند.

مشتری به معنای مدیر کسب و کار است که رایفای لایسنس استفاده از خدمات را در یک قرارداد پذیرفته شده اعطا کرده است.

صفحه دسترسی به مشتری به معنی صفحه دسترسی است که از طریق آن کاربران به سیستم رایفای وارد می‌شوند تا به اینترنت دسترسی داشته باشند.

کاربر به معنای هر شخص حقیقی است که از طریق یک صفحه ی دسترسی مشتری در محل یک کسب و کار به اینترنت دسترسی پیدا می کند.

پرتال رایفای به معنای پرتال آنلاین ارائه شده توسط رایفای است که از طریق آن مشتری می تواند به کاربران خود سرویس دهد و مدیر پنل توسط سرویس می تواند کاربران را مدیریت کند.

باشگاه مشتریانشرایط و قوانین

مدیریت وایفای

قوانین رایفای

مشتری این عنوان را به خدمات و تمام اموال و حقوق مالکیت معنوی که تحت این قرارداد ایجاد می‌شود تایید می‌کند، از جمله محدود به هر نرم‌افزاری که توسط رایفای در ارتباط با خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرد، همراه با همه اصلاحات، افزودن و ارتقا خدمات، منحصرا متعلق به رایفای می باشد.

اگر رایفای به دلیل عدم پرداخت هزینه، خدمات خود را متوقف کند یا دسترسی به خدمات را غیرفعال کند و مشتری متعاقباً درخواست دوباره فعالیت مجدد این سرویس را بدهد، رایفای حق دارد قبل از فعالسازی مجدد سرویس، هزینه لایسنس را مجددا دریافت کند.

اگر به نظر رایفای، مشتری نتواند هر یک از مقررات این شرایط و قوانین را رعایت کند و یا هر کاربر خلاف با مفاد این شرایط و قوانین عمل کند به صورتی که با قوانین و مقررات قرارداد رایفای برای تامین خدمات به مشتری یا هر شخص ثالث تداخل داشته باشد، رایفای می تواند دسترسی به خدمات مشتری را قطع کند و مشتری نباید حق بازگشت به هزینه لایسنس خدمات مربوطه (یا بخشی از آن را) داشته باشد.

شرایط و قوانین

شرایط استفاده از رایفای

هرگونه تغییر در نحوه کار و قوانین و شرایط رایفای در این صفحه اشاره خواهد شد. هر گونه استفاده از خدمات رایفای به معنای پذیرفتن بندهای این صفحه است و مشتری تعهد می دهد که هر گونه تغییری که در این صفحه صورت بگیرد را نیز می پذیرد.

طرفین موافقت می كنند كه کلیه قوانین قابل اجرا را در رابطه با فعالیتها و تعهدات مربوطه خود تحت قرارداد رعایت كنند.

عدم یا تأخیر در استفاده از راهکارهایی که در این قرارداد یا قانون ارائه شده است، باعث ایجاد معافیت از مفاد قرارداد نمی شود. اگر یک بند معافیت قابل اجرا و قابل چشم پوشی در هر یک از مفاد قرارداد صورت گرفته باشد، این یک بند معافیت باعث ایجاد معافیت سایر بندهای قرارداد نخواهد بود.

هر گونه تاخیر، شکست، قصور در عملکرد و تعهد تحت این قرارداد باید به نحوی باشد، که در صورتی که نقض قرارداد به حدی باشد که شرایطی فراتر از کنترل منطقی طرف است که عملکرد آن تحت تأثیر قرار گرفته است اما هیچ چیز در این بند باعث نمی شود مشتری را از پرداخت لاینس خدمات این قرارداد معاف کند.

تعهدات تحت این قرارداد اگر غیر قابل‌اجرا یا نامعتبر باشد، چنین بی‌اعتباری یا عدم اجرای قانون بر شرایط دیگر این قرارداد تاثیر نخواهد گذاشت. اگر هر شرطی از قرارداد نامعتبر یا غیرقابل‌اجرا باشد اما بخشی از آن توسط طرفین حذف یا تغییر داده شود معتبر یا قابل‌اجرا خواهد بود. مدت مورد نظری لازم است این اصلاحات یا حذفیات اعمال شود تا آن را معتبر و قابل اجرا کند. طرفین طی این مدت برای ایجاد توافق با هرگونه اصلاح این عمل، منطقی و با حسن نیت عمل کنند.

ویترین دیجیتال کسب و کارهای خرد

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley type a scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries,

 • We just want to love our client
 • We just want to love our client
 • We just want to love our client
 • We just want to love our client

222Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley type a scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries,

 • We just want to love our client
 • We just want to love our client
 • We just want to love our client
 • We just want to love our client

333Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley type a scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries,

 • We just want to love our client
 • We just want to love our client
 • We just want to love our client
 • We just want to love our client

PHOTOSHOP

79%

HTML/CSS

90%

JAVASCRIPT

69%

WORDPRESS

92%

شرایط و قوانین

سیستم اتصال یکپارچه

شرایط عمومی استفاده از خدمات مدیریت وایفای

وصل بودن اینترنت کسب و کار

خریداری کردن یک روتر بورد

نصب علامت استاندارد وایفای عمومی در محل کسب و کار

در صورت انجام گرفتن هر گونه بروزرسانی در کانفیگ های سخت افزار، با ریست کردن روتربورد امکان پذیر خواهد بود.